چطوری سحرخیز باشیم؟

اگر میخوای آرزوی صبح زود بیدار شدن رو تبدیل به واقعیت کنی.

حتماً دوره کاملاً رایگان سحرخیزی رو از دست ندهید!!!

 

ثبت نام مینی دوره رایگان و غیر حضوری سحرخیزی

سحرخیزی چیست؟!

سحرخیزی عملی است برابر با غلبه بر احساس خوش خواب به وقت سحرگاه، و سحرخیزی یعنی غلبه بر این خواب لذت بخش برای رسیدن به دستاوردهای بهتر و بزرگ‌تر.

سحرخیزی -که در تعلیمات دینی و علمی دنیا بر آن توصیه بسیاری شده‌است- برای روح و جسم بسیار مفید است. به عنوان مثال غلظت خون با سحرخیزی کاهش می‌یابد و هورمون‌های ضدافسردگی در بدن انسان ترشح می‌شود، به طوری که افراد سحرخیز کمتر دچار افسردگی می‌شوند. سحر زمانی است که اکسیژن خالص به سطح زمین می‌رسد و این هوای پاک و اکسیژن خالص برای سیستم بدن بسیار مفید است.

 

دوره سحرخیزباش ! هدیه‌ای است کاملاً رایگان و  رَد نشدنی برای شمایی که می خواهی سحرخیز و موفق باشید!

 

آنچه در این دوره گفته می‌شود:

 

اگر دوست دارید درس‌های بالا را دانلود کنید، کافیست نام و ایمیل خود را در کادر پایین وارد کنید:

 

با شرکت در مینی دوره سحرخیزی چه چیزهایی دریافت می‌کنم؟

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

چرا این دوره آموزشی ۱۰۰% رایگان است؟!

این سوالی است که بسیاری از افراد پیش از این که در سایت ما عضو شوند می‌پرسند و البته برخی نیز تصور می‌کنند این دوره به این دلیل رایگان است که محتوای زیادی ندارد!! اما باید بگویم که این تصوّر کاملاً اشتباه است. مطالب ارائه شده در این دوره بسیار کاربردی هستند و شک ندارم که از مطالب آن به وجد خواهید آمد. این دوره اگر به صورت حضوری برگزار می‌شد، 180هزار تومان قیمت می‌داشت و ما به این دلیل آن را رایگان ارائه کردیم که شما کیفیت آموزش‌های ارائه شده ما را ببینید و با خیال راحت آموزش ببینید.

بنابراین می‌توانید رایگان، بدون هیچ نگرانی و بدون حتی پرداخت یک ریال، از مطالب آموزشی یک کلاس به ارزش 180،000 هزارتومان استفاده کنید.

 

برای ثبت نام رایگان و دانلود فایل های دوره (و دریافت چک لیست) کافیست نام و ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

 

 

موفق و سحرخیز باشید!